امداد کشاورز، استارتاپی دانش بنیان محصول شرکت توسعه سرمایه گذاری توکان افزار است که به همت جمعی از کشاورز زادگان و مهندسین کشاورزی از سال 1394 شروع به کار نموده و ضمن ارائه خدمات به بیش از یکصد هزار کشاورز در طی سال های گذشته، همچون روز اول باور دارند:

امداد کشاورز، امروز به خانواده بزرگی تبدیل شده است که متشکل از کشاورزان و باغداران عزیز ایران، جمعی از مهندسین کشاورزی به عنوان کارشناس و مشاور، مهندسین IT در رشته های مختلف به منظور ایجاد زیر ساختی مناسب تر و راحتتر برای ارتباط با همراهان عزیز امداد کشاورز و رفع نیازهای حرفه ای آنها، تیم مجرب تأمین کالا و لجستیک به منظور تهیه بهترین نهاده های کشاورزی شامل کود، بذر، و … با بهترین قیمت برای مصرف کنندگان عزیز، تیم مارکتینگ و تولید محتوا با وظیفه ایجاد محتوای آموزشی منحصر به فرد و مفید برای مخاطبان عزیز در تمامی کانال های ارتباطی و سایر عوامل اجرایی است. 

از مهمترین خدمات امداد کشاورز، می توان به موارد زیر اشاره نمود:

مشاوره کشاورزی

امداد کشاورز، با بهره گیری از شبکه گسترده مشاوران و مهندسین کشاورزی در تمامی حوزه های کشاورزی، باغبانی، دامپروری، فضای سبز، گلخانه، گیاهان آپارتمانی، گیاهان دارویی و ... هیچ یک از سؤالات شما را بی پاسخ نمی گذارد.

فروش نهاده های کشاورزی

در بازار امروز که تشخیص نهاده اصل از تقلبی، کار آسانی نیست و خرید بهترین کود و بذر کشاورزی، مشکل است، مشتریان عزیز امداد کشاورز، با اطمینان از اصالت کالا و قیمت منصفانه و رقابتی، نهاده های مورد نیاز خود را پس از مشاوره از امداد کشاورز، خریداری نموده و درب منزل تحویل می گیرند.

خدمت حضوری

کارشناسان خبره و باتجربه امداد کشاورز، از صمیم قلب آمادگی دارند تا در صورت نیاز و درخواست شما عزیزان، به محل باغ یا مزرعه و گلخانه شما اعزام شده و مشکلات احتمالی را از نزدیک بررسی کرده و برای رفع آن اقدام نمایند.

دستاوردهای امداد کشاورز

امداد کشاورز، همواره در رویدادها و گردهمایی های جامعه کشاورزان حضور پر رنگی داشته است و علاوه بر این، تلاش نموده تا بهترین زیرساخت تکنیکی را برای استفاده مخاطبان محترم فراهم آورد. 

نتیجه این تلاش ها منجر به این شد که اپلیکیشن امداد کشاورز در سال 1397، به عنوان اپلیکیشن خلاق کافه بازار انتخاب شد.